photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


SKŁAD OSOBOWY KATEDRY

czwartek 3.12.2009

Lista pracowników Katedry Inżynierii Wodnej.

Lp tytuł/ stopień naukowy Imię Nazwisko Zakład e-mail telefon nr pokoju
1 dr hab. inż. Sławomir Bajkowski ZIW slawomir_bajkowski@sggw.pl +48225935289 110
2 prof. dr hab. inż. Kazimierz Banasik ZIW kazimierz_banasik@sggw.pl +48225935280 108
3 dr inż. Agnieszka Bańkowska-Sobczak ZIW agnieszka_bankowska@sggw.pl +48225935392 230
4 dr inż. Mariusz Barszcz ZIW mariusz_barszcz@sggw.pl +48225935284 104
5 dr hab. Jarosław Chormański ZHIZW J.Chormanski@levis.sggw.pl +48225935311 39
6 mgr inż. Wojciech Ciężkowski ZHIZW W.Ciezkowski@levis.sggw.pl +48225935311 41
7 dr Luca Demarchi ZHIZW +48225935311
8 dr Marek Giełczewski ZHIZW M.Gielczewski@levis.sggw.pl +48225935310 39
9 mgr inż. Jacek Gładecki ZIW jacek_gladecki@sggw.pl +48225935288 106
10 dr inż. Dariusz Gołaszewski ZMIK dariusz_golaszewski@sggw.pl +48225935335 208
11 dr inż. Dariusz Górski ZIW dariusz_gorski@sggw.pl +48225935291 212
12 dr Mateusz Grygoruk ZHIZW m.grygoruk@levis.sggw.pl +48225935323 215
13 dr inż. Leszek Hejduk ZIW leszek_hejduk@sggw.pl +48225935287 106
14 dr inż. Agnieszka Hejduk ZIW agnieszka_hejduk@sggw.pl +48225935267 216
15 prof. dr hab. inż. Stefan Ignar ZHIZW stefan_ignar@sggw.pl +48225935270 310
16 mgr inż. Magdalena Jarecka ZHIZW M.Jarecka@levis.sggw.pl +48225935315 41
17 dr inż. Ignacy Kardel ZHIZW I.Kardel@levis.sggw.pl +48225935312 40
18 dr inż. Ewa Kaznowska ZIW ewa_kaznowska@sggw.pl +48225935323 215
19 mgr inż. Ewa Kazubek ZMIK ewa_kazubek@sggw.pl +48225935272 309
20 dr inż. Adam Kiczko ZH adam_kiczko@sggw.pl +482235335 210
21 dr inż. Małgorzata Kleniewska ZMIK magorzata_kleniewska@sggw.pl +48225935332 214
22 dr inż. Adam Kozioł ZH adam_koziol@sggw.pl +48225935276 107
23 dr inż. Marcin Krukowski ZH marcin_krukowski@sggw.pl +48225935277 107
24 prof. dr hab. inż. Janusz Kubrak ZH janusz_kubrak@sggw.pl +48225935275 109
25 dr inż. Elżbieta Kubrak ZH elzbieta_kubrak@sggw.pl +48225935278 107
26 mgr Marta Dybiec ZIW marta_dybiec@sggw.pl +48225935282 104
27 dr hab. inż. Grzegorz Majewski ZMIK grzegorz_majewski@sggw.pl +48225935325 211
28 mgr inż. Paweł Marcinkowski ZHIZW P.Marcinkowski@levis.sggw.pl +48225935268 209
29 inż. Robert Michałowski ZHIZW R.Michalowski@levis.sggw.pl +48225935316 41
30 dr inż. Dorota Mirosław-Świątek ZHIZW D.Swiatek@levis.sggw.pl +48225935313 40
31 mgr inż. Dorota Mitrowska ZMIK dorota_mitrowska@sggw.pl +48225935331 214
32 prof. dr hab. inż. Tomasz Okruszko ZHIZW T.okruszko@levis.sggw.pl +48225935300 111
33 mgr inż. Paweł Osuch ZHIZW P.Osuch@levis.sggw.pl +48225935314 41
34 dr Mikołaj Piniewski ZHIZW m.piniewski@levis.sggw.pl +48225933308 30
35 dr hab. inż. prof. SGGW Zbigniew Popek ZIW zbigniew_popek@sggw.pl +48225935285 105
36 dr inż. Katarzyna Rozbicka ZMIK katarzyna_rozbicka@sggw.pl +48225935326 211
37 dr inż. Tomasz Rozbicki ZMIK tomasz_rozbicki@sggw.pl +48225935328 210A
38 dr inż. Anna Sikorska ZIW anna_sikorska@sggw.pl
39 dr inż. Piotr Siwicki ZIW piotr_siwicki@sggw.pl +48225935293 Lab. Hyd.
40 mgr inż. Monika Techmańska-Jastrzębska ZHIZW m.techmanska@levis.sggw.pl +48225935298 309
41 mgr inż. Paweł Trandziuk ZHIZW P.Trandziuk@levis.sggw.pl +48225935314 41
42 dr inż. Janusz Urbański ZIW janusz_urbanski@sggw.pl +48225935290 110
43 dr Marta Utratna ZHIZW marta_utratna@sggw.pl +48225935307 319
44 dr inż. Michał Wasilewicz ZIW michal_wasilewicz@sggw.pl +48225935286 212

 


Copyright © 2009 – . Wordpress Theme developed by Web Hosting Fan.


Zaloguj się